bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 17 czerwca 2024
  • wyświetleń: 4874

[FOTO] Zderzenie osobówki z radiowozem. Nie obeszło się bez poważnych utrudnień

Przed godziną 18.00 na skrzyżowaniu al. Andersa i ul. Partyzantów w Bielsku-Białej doszło do kraksy. W zdarzeniu brał udział policyjny radiowóz. Na miejscu interweniowały wszystkie służby i nie obeszło się bez sporych utrudnień w ruchu. To jedno z kluczowych w mieście skrzyżowań.

[FOTO] Zderzenie z radiowozem, duże utrudnienie na ruchliwym skrzyżowaniu
fot. nadesłane przez czytelnika


Okoliczności zdarzenia nie są póki co znane. Wiadomo, że radiowóz, który uczestniczył w kraksie to pojazd z ternu KPP Żywiec. Wstępnie wiadomo, że policjanci jechali na sygnałach uprzywilejowania. Również wstępnie mówi się o tym, że radiowóz wjechał na czerwonym świetle. Większość pojazdów miała się zatrzymać, by ułatwić mundurowym przejazd przez bardzo ruchliwe skrzyżowanie. Jeden tego nie zrobił. Kierująca Hyundaiem wjechała w bok policyjnej terenówki.

Zdarzenie wstępnie zakwalifikowano jako wypadek drogowy. Trwa ustalanie wszystkich okoliczności. Czynności nadzoruje prokuratura co jest standardową procedurą w tego typu przypadkach.

sid, Zac / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.