bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 1 lipca 2024
  • wyświetleń: 4314

[FOTO] Groźne zdarzenie w Komorowicach. Nastolatek wjechał prosto pod samochód

Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w piątkowe popołudnie na ul. Hałcnowskiej w Bielsku-Białej. 11-letni chłopiec wjechał na rowerze prosto pod rozpędzone auto. Dziecko trafiło do szpitala.

Potrącenie 11-letniego dziecka na ul. Hałcnowskiej - 28.06.2024 · fot. nadesłane przez czytelnika


Z ustaleń policjantów wynika, że nieletni wyjeżdżając z ul. Dusznickiej, nie zastosował się do znaku STOP i wjechał na rowerze wprost pod samochód marki Mazda. Japoński SUV poruszał się ul. Hałcnowską zgodnie z przepisami. Kierowca nie miał szans wyhamować i doszło do potrącenia, w którego wyniku 11-letek doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Sprawa nie zakończyła się mandatem ze względu na fakt, że sprawcą była osobna nieletnia. Policjanci sporządzili dokumentację, która została przekazań do sądu rodzinnego. Ten organ będzie weryfikować temat i przed obliczem Temidy zapadnie decyzja co do ewentualnych konsekwencji dla małoletniego lub/i jego rodziców.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.