bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 1 lipca 2024
  • wyświetleń: 8268

[FOTO] Kraksa na Partyzantów. Wstrzymane niektóre autobusy MZK. Dwie osoby w szpitalu, ranny pies

W poniedziałek, 1 lipca około godziny 10.00 na skrzyżowaniu Partyzantów z Michałowicza i 1 Maja, doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Kierowcy musieli liczyć się z dużymi utrudnieniami w ruchu.

Zderzenie dwóch pojazdów na skrzyżowaniu Partyzantów z Michałowicza i 1 Maja - 1.07.2024 · fot. sid / bielskiedrogi.pl


Do szpitala przewieziono dwie osoby (kierowca Suzuki i pasażer Skody). Pomocy potrzebował także pies podróżujący Skodą - zwierzak trafił do weterynarza Przez blisko godzinę ruch w obrębie skrzyżowania był częściowo wstrzymany. Nie było przejazdu na kierunkach:

  • ul. Partyzantów w stronę centrum
  • ul. Partyzantów, lewoskręt w ul. 1 Maja
  • ul. 1 Maja w lewo w ul. Partyzantów i na wprost w ul. Michałowicza


Kilkanaście autobusów miejskich wypadło z terminowego przejazdu. Pojazdy utknęły na zamkniętych fragmentach dróg. Częściowo przejazd wrócił około godziny 11.00. Sprzątanie kolejną godzinę.

Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia, które wstępnie zakwalifikowano jako wypadek drogowy. Kwalifikacja prawna będzie znana po ustaleniu obrażeń poszkodowanych. Jest szansa na zakończenie sprawy mandatem, jeśli badania szpitalne wykluczą poważne urazy. Nieoficjalnie udało się nam ustalić, że sprawcą zdarzenia jest kierowca Suzuki, który wyjeżdżając z ul. 1 Maja wjechał na skrzyżowanie przy czerwonym świetle. Skoda jechała ul. Partyzantów w stronę centrum.

sid, Zac / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.