bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 1 lipca 2024
  • wyświetleń: 97

Euro 2024 - jak poruszać się między miastami?

Materiał partnera:

Organizacja mistrzostw Europy w piłce nożnej za naszą zachodnią granicą to bardzo dobra wiadomość ze względu na bliską odległość z Polski. Jak poruszać się pomiędzy niemieckimi miastami, aby uniknąć korków?

euro 2024 jak poruszać się między miastami


Komunikacja na Euro 2024Reprezentacja Polski w fazie grupowej rozegrała spotkania na stadionie w Hamburgu, Berlinie, a także Dortmundzie. To z kolei oznaczało, że kibice, którzy wybrali się na mistrzostwa Europy samochodem mieli do pokonania spory dystans. Część fanów mogła utknąć w korkach, a szczególnie przed najważniejszymi meczami. Mistrzostwa Europy w piłce nożnej odbywają się w 10 niemieckich miastach. Warto jednak zaznaczyć, że w Niemczech wiele osób porusza się przy użyciu pociągów, a także samolotów. Tym samym ruch na niemieckich drogach udało się organizatorom w pewnym sensie rozładować.

Reprezentacja Polski zgodnie z przewidywaniami, które przygotowały zakłady sportowe zakończyła już swój udział na mistrzostwach Europy w piłce nożnej, ale to nie oznacza, że Polscy kibice zrezygnują z wyjazdów na kolejne spotkania. Szczególnie, że przed nami najważniejsze rozstrzygnięcia, ponieważ rozpoczyna się faza pucharowa.

Gdzie odbędą się kolejne spotkania?Terminarz jeszcze przed rozpoczęciem tego turnieju został ogłoszony i wskazywał, które stadiony i miasta będą uczestniczyć w najważniejszych wydarzeniach. Wielki finał tego turnieju zostanie rozegrany na stadionie w Berlinie, czyli dokładnie tak samo jak w 2006 roku, gdy Niemcy gościli finały mistrzostw świata. Warto również wspomnieć, że jedno ze spotkań półfinałowych odbędzie się na stadionie w Monachium.

Kto wygra mistrzostwa Europy w piłce nożnej?Zakłady bukmacherskie mają oczywiście gotową ofertę propozycji długoterminowych na potencjalnego triumfatora tego turnieju. W górnej części drabinki znalazły się same najmocniejsze drużyny, ponieważ wystąpi tam Belgia, Francja, Portugalia, Niemcy czy Hiszpania. Zaledwie jedna z tych drużyn będzie mogła wywalczyć awans do wielkiego finału. Biorąc pod uwagę kursy bukmacherskie, łatwo zauważyć, że przed startem tej imprezy było to aż 5 z 6 czołowych drużyn w przewidywaniach. Jedyną ekipą, która uniknęła górnej części drabinki z faworytów tego turnieju jest reprezentacja Anglii. Anglicy aktualnie są głównym kandydatem do końcowego triumfu. Dla osób, które śledzą mistrzostwa Europy może być to swego rodzaju zaskoczenie, ponieważ jest to jedna z drużyn, która zaprezentowała się w najgorszym stylu na etapie fazy grupowej. Dla Anglików najważniejsze było jednak to, że udało im się osiągnąć korzystny rezultat jakim było zwycięstwo w grupie C.

Anglia może mieć również przewagę nad pozostałymi drużynami, gdyby dotarła do finału, ponieważ na swojej drodze powinna mieć zdecydowanie łatwiejszą drabinkę niż chociażby Niemcy, Hiszpania, Portugalia czy Francja. Na górze drabinki czwórka faworytów powinna toczyć pomiędzy sobą zażarte boje o awans do kolejnej rundy. Na pierwszym etapie fazy pucharowej najciekawiej zapowiada się starcie pomiędzy reprezentacjami Belgii, a także Francji. Oba te zespoły miały trafić do dolnej części drabinki, lecz ze względu na to, że nie potrafiły wygrać swoich grup to spotkają się już na etapie 1/8 finału. W Internecie jesteś w stanie sprawdzić na jakich stadionach odbędą się konkretne mecze fazy pucharowej.

Najnowsze informacje z bielskich dróg.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet na podstawie Decyzji Ministra Finansów z dnia 07 czerwca 2022 r. (znak: DAG11.6831.11.2022).

Autor tekstu: Mateusz Nowak - Senior Project Manager Zagranie, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze - @Mati_N95