bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 2 lipca 2024
  • wyświetleń: 9625

Śmiertelne potrącenie rowerzysty w Kobiórze. Sprawca uciekł z miejsca wypadku

W nocy z soboty na niedzielę (29/30 czerwca) na ul. Kobiórskiej w Kobiórze doszło do tragicznego wypadku z udziałem kierowcy samochodu osobowego i rowerzysty, który poniósł śmierć na miejscu.

Śmiertelne potrącenie rowerzysty w Kobiórze
Śmiertelne potrącenie rowerzysty w Kobiórze - 30.06.2024 · fot. OSP Kobiór


Służby otrzymały zgłoszenie około godziny 03:20. Kierowca osobówki marki Audi śmiertelnie potrącił 50-letniego rowerzystę, po czym uciekł z miejsca wypadku. Po otrzymaniu informacji o zdarzeniu policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Po niespełna trzech godzinach, w wyniku podjętych czynności, stróże prawa zatrzymali 21-latka, który jak się okazało, kierował samochodem znajdując się w stanie nietrzeźwości.

21-latek zatrzymany przez policjantów
21-latek zatrzymany przez policjantów · fot. KPP Pszczyna


Pszczyńscy policjanci zatrzymali już młodego mężczyznę podejrzanego o spowodowanie wypadku drogowego, w którym śmierć poniósł 50-letni rowerzysta. Mężczyzna odpowie również za ucieczkę z miejsca zdarzenia i kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. W poniedziałek 21-latek usłyszy zarzuty w Prokuraturze Rejonowej w Tychach.

Obecnie mundurowi, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności oraz przebieg tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

ar / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.