bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 4 lipca 2024
  • wyświetleń: 694

[WIDEO] Lampki rowerowe zamiast mandatów. Akcja policji na bulwarach

„Świetliści Cykliści” - pod takim hasłem odbyła się wczoraj w południe akcja policjantów skierowana w rowerzystów. W czasie działań mundurowi z drogówki rozdawali użytkownikom jednośladów lampki rowerowe. Policjanci podkreślali, że droga jest dla wszystkich, ale ci widoczni są bezpieczniejsi.Policjanci z wydziału ruchu drogowego bielskiej komendy oraz z komendy wojewódzkiej w Katowicach, przypomnieli cyklistom podstawowe zasady bezpiecznego korzystania z drogi oraz odpowiedniego wyposażenia zarówno rowerzysty, jak i roweru. Ku pozytywnym zdziwieniu użytkowników jednośladów, zamiast mandatów, otrzymywali oświetlenie rowerowe, które pozwoli być bardziej widocznym i bezpiecznym na drodze.

Sponsorem odcinka jest myjnia i stacja kontroli pojazdów "mobiltest". Dogodna lokalizacja stacji diagnostycznej, wykwalifikowana kadra i świetne parametry myjni, to coś co powinno przyciągnąć zmotoryzowanych. Zapraszamy, Bielsko-Biała, ul. Żywiecka 192.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.