bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 4 lipca 2024
  • wyświetleń: 2610

[FOTO] Osiek: wypadkowy finał policyjnego pościgu

Dziś (4.07.2024) przed południem na terenie gminy Brzeszcze policjanci oświęcimskiej drogówki pilnowali bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Około godziny 12.30 dali sygnał do zatrzymania się kierowcy samochodu marki Renault, który jechał z prędkością 71 km/h na odcinku na którym obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h. Kierowca renault nie zatrzymał się.

KPP Oświęcim.  Wypadek Osiek samochód w rowie przy ulicy Głównej (2)
Pościg zakończony wypadkiem w Osieku - 4.07.2024 · fot. KPP Oświęcim


Policjanci podjęli pościg. W Osieku na ulicy Głównej w rejonie skrzyżowania z ulicą Bugaj renault uderzyło bocznie w inny pojazd w wyniku czego wypadło z jedni i uderzyło w słup energetyczny, po czym dachowało w przydrożnym rowie.

W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał kierowca, którym okazał się 28-letni mieszkaniec gminy Brzeszcze oraz jego pasażer. Obaj w stanie przytomnym zostali przetransportowani do szpitali. Kierowca karetką Pogotowia Ratunkowego, natomiast pasażer śmigłowcem LPR.

Badanie stanu trzeźwości kierowcy nie wykazało alkoholu. Przeprowadzone badanie narkotesterem w ślinie 28 - latka wykazało amfetaminę. Ponadto policjanci ustalili, że 28-latek posiadał czynny zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu.

KPP Oświęcim.  Wypadek Osiek samochód w rowie przy ulicy Głównej (1)
fot. KPP Oświęcim

sid / bielskiedrogi.pl

źródło: KPP Oświęcim

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.