bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 8 lipca 2024
  • wyświetleń: 2077

[FOTO] Niebezpieczna wywrotka rowerzystki

W niedzielę, 7 lipca około godziny 18.30 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku w Buczkowicach przy ul. Woźnej. Kobieta przewróciła się jadąc rowerem doznając poważnych obrażeń głowy. Na miejsce skierowano patrol drogówki, zespół ratownictwa medycznego i strażaków.

Interwencja służb ratunkowych w Buczkowicach - 7.07.2024 · fot. nadesłane przez czytelnika


W toku czynności policjanci ustalili, że zdarzenie miało miejsce poza drogą publiczną, bez udziału osób trzecich. Kobieta w średnim wieku jadąc rowerem przewróciła się sama. Mundurowi odstąpili od dalszych czynności, bo te nie były konieczne. Poszkodowana trafiła do szpitala.

W miniony weekend na terenie Buczkowic doszło do innego, równie groźnego zdarzenia drogowego z udziałem kierowcy jednośladu. Na ul. Wiślańskiej 46-letni mężczyzna przewrócił się i uderzył głową w krawężnik. Na miejscu interweniowali ratownicy medyczni. Poszkodowanemu została udzielona niezbędna pomoc. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna ma przeszło dwa promile. Został ukarany mandatem.

Loading...

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.