bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 8 lipca 2024
  • wyświetleń: 8480

[FOTO] Solidny dzwon na skrzyżowaniu Wyzwolenia z Niepodległości. Były utrudnienia

W poniedziałek, 8 lipca około godziny 11.30 na skrzyżowaniu Wyzwolenia i Niepodległości w Bielsku-Białej, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy musieli liczyć się z dużymi utrudnieniami.

Kraksa na skrzyżowaniu Wyzwolenia z Niepodległości - 8.07.2024 · fot. nadesłane przez czytelnika


Jak nieoficjalnie udało się nam ustalić, do zdarzenia doprowadził kierowca BMW X3. Jadąc ul. Wyzwolenia od strony ul. Lwowskiej, wjechał na skrzyżowanie przy czerwonym świetle i uderzył w prawidłowo jadącego Forda Focusa. Ten skręcał w lewo z ul. Niepodległości na ul. Wyzwolenia (kier. Hałcnów). Tzw. rykoszetem oberwał stojący na skrzyżowaniu samochód ciężarowy.

Uczestnikom udzielono pomocy medycznej. Szczęśliwie nikt nie został poważnie ranny i nawet nie było konieczności hospitalizacji. Szczegółowym wyjaśnieniem okoliczności kraksy zajmują się policjanci z bielskiej drogówki. Utrudnienia w obrębie skrzyżowania trwały do godziny 12.50.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.