bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 3 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 3489

[ZDJĘCIA] Wypadek w Jasienicy, pijany rowerzysta wjechał w samochód

Do bardzo groźnego zdarzenia, doszło wczoraj około godziny 15:20 na skrzyżowaniu ulic Ogrodowej i Cisowej w Jasienicy. Pijany rowerzysta uderzył w samochód osobowy. Poważnie ranny mężczyzna trafił do szpitala.

Rowerzysta wyjeżdżający z ulicy Ogrodowej na Cisową, prawdopodobnie nie zauważył znaku STOP i wjechał prosto pod samochód osobowy Daewoo Matiz, który poruszał się zgodnie z przepisami główną drogą. Siła uderzenia była bardzo duża. W samochodzie została wybita szyba, a rowerzysta upadając uderzył głową w krawężnik.

Po kilku minutach na miejsce wypadku dotarły wszystkie służby. Ranny rowerzysta został zabrany do szpitala. W chwili odjazdu karetki pogotowia ratunkowego był przytomny i zdołał poddać się badaniu trzeźwości. Wynik nie pozostawiał złudzeń. Mężczyzna był pijany i wydmuchał 1,2 promila.

Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć, ranny doznał bardzo poważnych obrażeń głowy. Między innymi pęknięcia czaszki, oraz krwiaka mózgu. Jak dojedzie do siebie, będzie czekać go rozprawa przed sądem.

Wypadek w Jasienicy, pijany rowerzysta wjechał w samochód
fot. Marek, Szymon


Wypadek w Jasienicy, pijany rowerzysta wjechał w samochód
fot. Marek, Szymon

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.