bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 18 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 2798

[ZDJĘCIA] Zderzenie koparki z dwoma osobówkami na Złotych Łanach, jedna osoba ranna

Do bardzo groźnego zdarzenia doszło dziś około godziny 14:30 na ul. Lenartowicza na bielskich Złotych Łanach. W zderzeniu koparki i dwóch samochodów osobowych, jedna osoba odniosła obrażenia ciała.

Ze wstępnych ustaleń naszego portalu wynika, że kierująca Volkswagenem Lupo, wyjeżdżając z ulicy Akademii Umiejętności, nie ustąpiła pierwszeństwa, prawidłowo jadącemu kierowcy koparki. Operator maszyny budowlanej widząc, że nie zdoła wyhamować i dojdzie do zdarzenia, próbował ratować sytuację, gwałtownie skręcając w prawo. Dzięki temu udało się uniknąć centralnego uderzenia łyżką koparki w bok Volkswagena, ale uszkodzona została Dacia Logan, której kierująca dojeżdżała w tym czasie do skrzyżowania.

Na miejscu zdarzenia błyskawicznie pojawiły się wszystkie służby. Kierująca Volkswagenem została przewieziona do szpitala. Policjanci z bielskiej drogówki sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę.

Zderzenie koparki z dwoma osobówkami na Złotych Łanach, jedna osoba ranna · fot. bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.