bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 22 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 9464

[ZDJĘCIA] Wypadek motocyklistki w Ustroniu

Dziś około godziny 11:20 w Ustroniu na DW941 doszło do bardzo groźnego wypadku z udziałem motocyklistki. Ranna 29-letnia mieszkanka Krakowa, trafiła do szpitala.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń cieszyńskich policjantów, 65-letni mieszkaniec Wisły jadący Mercedesem Citan od Wisły w stronę Skoczowa, omijał pojazd, który włączał się do ruchu. Podczas zmiany pasa ruchu nie zauważył, że jest wyprzedzany przez motocyklistkę i zajechał jej drogę. Dziewczyna jadąca Yamahą, nie miała szans wyhamować i uderzyła w tylny lewy narożnik Mercedesa, po czym upadła na jezdnię. Motocyklistka została ranna i trafiła do szpitala. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności i prowadzą dalsze czynności w tej sprawie, która niewątpliwie będzie rozwojowa. Funkcjonariusze muszę ustalić, który z kierowców w jakim stopniu przyczynił się do zdarzenia. Kierujący samochodami osobowymi byli trzeźwi. Ze względu na stan zdrowia rannej motocyklistki, pobrano jej krew do analizy.

Pomoc merytoryczna - podkom. Rafał Domagała / KPP Cieszyn

Wypadek motocyklistki w Ustroniu · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.