bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 19 września 2017
  • 20 września 2017
  • wyświetleń: 4419

[ZDJĘCIA] Butelki po piwie na drodze, utrudnienia na DK-1

Do groźnie wyglądającej kolizji, doszło dziś około godziny 20:15 na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach. Zderzyły się dwa samochody ciężarowe. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Jak wynika z ustaleń portalu Bielskie Drogi wynika, że kierowca ciężarowego DAF-a z naczepą, jadący w stronę Katowic, nie zachował należytej odległości od poprzedzającego go drugiego samochodu ciężarowego. Podczas hamowania przed sygnalizacją świetlną przy ul. Lipowskiej, kierowca wpadł w poślizg. Naczepa DAF-a z dużą siłą uderzyła w tył poprzedzającej ciężarówki. Doszło do rozerwania plandeki i na jezdnię wyspały się transportery z pustymi butelkami po piwie.

Do kolejnej kolizji doszło niemalże w tym samym momencie ok. 50 metrów wcześniej. Niegroźnie zderzyły się dwa samochody osobowe. Kierowcy spisali oświadczenia i udali się w dalszą podróż.

Do obsługi kolizji dwóch ciężarówek, skierowano dwa patrole drogówki. Ruch drogą krajową na wysokości skrzyżowania z ulicą Lipowską w Czechowicach-Dziedzicach, obywa się pasem przeznaczonym do lewoskrętu. Policjanci zabezpieczają miejsce kolizji.

Na miejsce zdarzenia udaje się drugi samochód ciężarowy i kilkuosobowa grupa pracowników pomocy drogowe, którzy przeładują towar i zabezpieczą uszkodzoną naczepę. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godziny 1 w nocy.

Butelki po piwie na drodze, utrudnienia na DK-1 · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.