bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 6 stycznia 2018
  • 11 stycznia 2018
  • wyświetleń: 15245

Potrącenie na Partyzantów. Pieszy w stanie krytycznym, sprawca uciekł!

Do groźnego w skutkach potrącenie doszło dziś nad ranem przy ul. Partyzantów. Młody mężczyzna z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala. Sprawca wypadku uciekł nie udzielając rannemu pomocy.

Do zdarzenia w godzinach 6:00 - 6:30 na ul. Partyzantów rejonie przejścia dla pieszych, nieopodal skrzyżowania z ul. Fabryczną. Jak udało się nam dowiedzieć, ratownicy medyczni wracający prywatnym samochodem z pracy, zauważyli człowieka leżącego obok jezdni. Okazał się nim 23-letni bielszczanin, który nie dawał żadnych oznak życia. Ratownicy natychmiast rozpoczęli reanimację poszkodowanego.

Po chwili na miejsce zdarzenia dotarła karetka pogotowia i patrol policji. Okazało się, że 23-latek został potrącony przez samochód. Na miejscu wypadku zostały zabezpieczone wszystkie niezbędne dowody i ślady pozostawione przez sprawcę. Trwają czynności policji zmierzające do ustalenia kierującego.

Potrącony mężczyzna trafił do szpitala. Jego stan jest krytyczny.

Wszystkie osoby posiadające informacje w tej sprawie, są proszone przez policję o kontakt z najbliższym komisariatem lub pod numer alarmowy 997. Jak informuje podisp. Elwira Jurasz z KMP w Bielsku-Białej: - policja gwarantuje 100% anonimowość dla świadków zdarzenia i osób, które pomogą ujawnić kierującego.

AKTUALIZACJA 11.01.2018 -Wstępne ustalenia wskazują, iż sprawca kierował Land Roverem Freelanderem.Śledczy zabezpieczyli na miejscu zdarzenia prawe lusterko z samochodu marki Land Rover Freelander (w obudowie z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym).

(Większość egzemplarzy tego samochodu posiada lusterka w kolorze czarnym ,bez względu na kolor nadwozia. Dlatego istnieje prawdopodobieństwo, że pojazd mógł nie być w kolorze czarnym, co sugerowałby kolor lusterka. - przyp. red.)

Potrącenie na Partyzantów
fot. bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.