bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 2 lutego 2018
  • wyświetleń: 6297

Zbiórka pieniędzy na hospitalizację 23-latka potrąconego na przejściu

W sieci trwa zbiórka pieniędzy na hospitalizację Dennisa Silnieckiego. 23-latek został potrącony na przejściu dla pieszych na ulicy Partyzantów. Kierowca odjechał z miejsca zdarzenia, nie udzielając pieszemu pomocy.

Do wypadku doszło 6 stycznia na ulicy Partyzantów w Bielsku-Białej. Kierowca samochodu osobowego potrącił 23-letniego mężczyznę. Do wypadku doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych, w rejonie skrzyżowania z ul. Fabryczną.Tuż przed 6.00, ratownicy medyczni w drodze do pracy zauważyli leżącego na poboczu, nieprzytomnego młodego mężczyznę. Natychmiast przystąpili do akcji reanimacyjnej. Kierowca samochodu odjechał z miejsca zdarzenia. Zatrzymano go dopiero dwa tygodnie później.

Dennis przeżył, lecz stan jego zdrowia jest tragiczny. Posiada on ogromne obrażenia wewnętrzne głowy, do dnia dzisiejszego nie odzyskał przytomności. Aktualnie Dennis przebywa w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej. Olbrzymia ilość osób wierzy, że walczy, i wreszcie otworzy oczy. Potrzebna jest mu jednak pomoc. W najbliższej przyszłości zostanie on przeniesiony do placówki opiekuńczej, w której zapewnioną będzie miał odpowiednią opiekę i niezbędne zabiegi. Taka opieka wymaga sporego nakładu finansowego - czytamy na stronie pomagam.pl, na której prowadzona jest zbiórka pieniędzy.

Miesięczny koszt pobytu w specjalistycznym ośrodku to koszt rzędu 7 - 10 tys zł. Kwota, którą chcą zebrać najbliżsi Dennisa w tej zbiórce, pozwoli na opłacenie mniej więcej rocznego pobytu.

Zbiórka pieniędzy na hospitalizację 23-latka potrąconego na przejściu
fot. archiwum prywatne rodziny

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.