bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Informacje

  • 11 lutego 2018
  • 12 lutego 2018
  • wyświetleń: 4762

[ZDJĘCIA] Niedzielne dachowanie Opla w Kobiernicach, cztery osoby w szpitalu

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 6:15 na ul. Bielskiej w Kobiernicach (w ciągu drogi krajowej nr 52). Dachował Opel Corsa. Samochodem podróżowało pięć osób. Kierowca był pijany.

Reklama

Jako pierwsi na miejscu zdarzenia pojawili strażacy z jednostki OSP w Kobiernicach. Wszyscy uczestnicy wypadku opuścili samochód o własnych siłach. Okazało się, że dwie osoby w wyniku szoku powypadkowego opuściły miejsce zdarzenia. Strażacy odnaleźli ich w przy znajdujących się w pobliżu zabudowaniach.

Strażacy udzielili pierwszej pomocy poszkodowanym. W sumie do szpitala trafiło czterech uczestników wypadku. Piąta osoba odmówiła hospitalizacji. W działaniach brały udział cztery zastępy straży pożarnej, trzy zespoły ratownictwa medycznego oraz dwa patrole policji. Przez ponad godzinę ul. Bielska w Kobiernicach była całkowicie zablokowana.

AKTUALIZACJA PONIEDZIAŁEK 9:45 - Jak informuje bielska policja, 19-letni kierujący Oplem Corsą był pijany. Wydmuchał blisko dwa promile alkoholu. Na szczęście żadnemu z poszkodowanych nie stało się nic poważnego.

Niedzielne dachowanie Opla w Kobiernicach, cztery osoby w szpitalu · fot. OSP Kobiernice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.