bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 21 lipca 2018
  • wyświetleń: 5782

[FOTO] Wypadek motorowerzysty na DK-81 w Ochabach

Do zdarzenia doszło w sobotę, 21 lipca około godziny 16:30 na DK-81 w rejonie granicy Wiślicy i Ochab. Motorowerzysta zderzył się tam z samochodem. Ranny kierowca jednośladu trafił do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 64-latek z Jastrzębia Zdroju kierujący motorowerem nieprawidłowo zmieniał pas ruchu. Swoim manewrem doprowadził do zderzenia z Volkswagenem Amarokiem, którym kierował 19-latek z Rybnika.

W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Przez kilkadziesiąt minut krajówka w stronę Żor była zablokowana. Przy weekendowym dużym natężeniu ruchu, momentalnie utworzył się potężny korek, który w szczytowym momencie miał około 5 kilometrów. Kierowcy musieli uzbroić się w cierpliwość w czasie czynności służb.

Około godziny 21:00 zakończyły się wszystkie badania rannego kierowcy jednośladu. Niezbędna okazała się dalsza hospitalizacja. Zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek.

Pomoc merytoryczna: mł. asp. Krzysztof Pawlik / KPP Cieszyn

Wypadek motorowerzysty na DK-81 w Ochabach
fot. nadesłane przez czytelnika

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.