bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 24 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 2310

[FOTO] Kraksa na S-1 w Wilkowicach. Zaczęło się od płaczącego dziecka

Do zdarzenia doszło w piątek, 24 sierpnia około godziny 10:40 na trasie S-1 w rejonie granicy Rybarzowic i Wilkowic. Na jezdni w stronę Bielska-Białej zderzyły się dwa samochody. Interweniował patrol drogówki i zespół ratownictwa medycznego.

Uczestnikom udzielono niezbędnej pomocy medycznej. Nikomu nic groźnego się nie stało. Do zderzenia doprowadził kierowca Mercedesa, który najechał na tył Forda. Samo zderzenie miało miejsce na powierzchni wyłączonej z ruchu tuż przy barierkach.

Kilkumiesięczne dziecko, które podróżowało Fordem wraz z matką na tylnym fotelu, głośno płakało. W pewnym momencie rodzice zauważyli, że dzieje się coś niepokojącego podobnego do krztuszenia się i postanowili zjechać z lewego pasa bezpośrednio na lewe pobocze. Jadący z tyłu kierowca Mercedesa zagapił się i rozpoczął gwałtowne hamowanie. Manewr ucieczki na lewe pobocze podjął dokładnie w tym samym momencie, gdy uczynił to jadący przed nim Ford. Obeszło się bez poważniejszych utrudnień w ruchu.

Kraksa na S-1 w Wilkowicach · fot. Bielskie Drogi

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.