bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 1 września 2018
  • wyświetleń: 21268

[FOTO] 2-latka wyrwała się matce i wpadła pod przejeżdżające auto

Do zdarzenia doszło w sobotę, 1 września około godziny 15:40 w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Traugutta. Samochód osobowy potrącił dziecko w rejonie przejścia dla pieszych z sygnalizacją świetlną.

W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego, interweniowały wszystkie służby ratunkowe. W zdarzeniu ucierpiała 2-letnia dziewczynka. Dziecko trafiło do szpitala na badania. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że dziecko znajdowało się pod opieką matki. W pewnym momencie dziewczynka wyrwała się z ręki swojej opiekunki i wbiegła wprost pod nadjeżdżającego Opla, którym kierował 41-letni mężczyzna.Potrącenie miało miejsce w rejonie przejścia dla pieszych z sygnalizacją świetlną. Samochód poruszał się prawidłowo na zielonym świetle.

Na szczęście badania szpitalne wykluczyły poważne urazy. 2-latka została wypisana do domu po zaopatrzeniu. Policjanci zakwalifikowali to zdarzenie jako kolizję drogową i sporządzili odpowiednią dokumentację, która trafi do sądu.

2-latka wyrwała się matce i wpadła pod przejeżdżające auto · fot. czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.