bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 8 września 2018
  • wyświetleń: 3808

[FOTO] Poważna kraksa na S-1: zderzyły się dwa samochody

W sobotę, 8 września około godziny 17.00 na drodze ekspresowej S-1 w Bielsku-Białej doszło groźnego zdarzenia drogowego.

Do zderzenia dwóch pojazdów: Skody oraz Daewoo doszło na wysokości zjazdu na ul. Katowicką, na pasie w kierunku Cieszyna. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Dwie osoby, które podróżowały samochodem marki Daewoo trafiły do szpitala. To starsze małżeństwo z Sosnowca - ich życiu nic nie zagraża.

Na chwilę obecną nie są znane oficjalne okoliczności zdarzenia. Z relacji świadków wynika, że kierowca Daewoo najprawdopodobniej pomylił zjazdy i zatrzymał się lub mocno zwolnił na prawym pasie ruchu. W tym momencie miało dojść do najechania na tył przez Skodę, którą prowadziła kobieta. Jej nic groźnego się nie stało. Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego i prowadzą dalsze czynności w sprawie. Utrudnienia w ruchu trwały blisko dwie godziny.

Poważna kraksa na S-1: zderzyły się dwa samochody · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.