bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 8 listopada 2018
  • wyświetleń: 12095

[FOTO] Wypadek na Leszczyńskiej. Kobieta zmieciona z chodnika!

Do zdarzenia doszło w czwartek, 8 listopada około godziny 16:00 na ulicy Leszczyńskiej w Bielsku-Białej. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Jeden z nich potrącił kobietę znajdująca się na chodniku. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Oba pojazdy poruszały się ulicą Leszczyńską w stronę al. Bora Komorowskiego. Sytuacja wyglądała tak, że kierowca Peugeota skręcał w lewo na teren posesji. W trakcie skrętu w lewo zderzył się z kierowcą Audi, który poruszał się w tym samym kierunku, ale był w trakcie wyprzedzenia. Wytrącone z toru jazdy Audi z impetem wjechało na chodnik, gdzie potrąciło kobietę. Z relacji naocznego świadka wynika, że piesza została dosłownie "zmieciona" z chodnika.

Kobieta z podejrzeniem poważnych urazów trafiła do szpitala. W chwili odjazdu karetki pogotowia pozostawała przytomna. Pozostali uczestnicy wypadku nie odnieśli poważnych obrażeń ciała. Zostali przebadani przez ratowników medycznych na miejscu zdarzenia.

Dokładne okoliczności wypadku ustalają policjanci z bielskiej drogówki. W czasie trwania akcji ratowniczej ruch na ulicy Leszczyńskiej został wstrzymany. Później wprowadzono ruch wahadłowy. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilkadziesiąt minut (stan na godzinę 17:00).

Wypadek na Leszczyńskiej · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.