bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 19 listopada 2018
  • wyświetleń: 7025

[FOTO] Ukradł matce samochód i roztrzaskał go o schody sklepu

Do nietypowej sytuacji doszło w sobotni poranek w Bielsku-Białej przy ul. Zapora. W schody osiedlowego sklepu uderzył Ford Fiesta. Z pojazdu wyskoczyło dwóch młodych mężczyzn, którzy pieszo oddalili się z miejsca zdarzenia. Okazało się, że samochód najprawdopodobniej pochodził z przestępstwa, które nie zostało oficjalnie zgłoszone.

Z informacji przekazanych przez podinsp. Elwirę Jurasz z KMP w Bielsku-Białej wynika, że policjanci w dalszym ciągu prowadzą czynności związane z tym zdarzeniem. Zabezpieczono ślady biologiczne w pojeździe, które pozwolą ze 100% skutecznością określić kto siedział za kierownicą pojazdu.

Z nieoficjalnych informacji do których dotarł portal Bielskie Drogi kształtują się dość nietypowe okoliczności. Okazuje się, że samochód najprawdopodobniej został chwilę wcześniej skradziony przez 29-letniego mężczyznę, który okradł własną matkę. Kilkadziesiąt minut po kolizji miał on wysłać do kobiety SMS informujący o tym, że miał wypadek i przeprasza za rozbicie samochodu, po czym wyłączył telefon. Zdenerwowana kobieta miała zadzwoniła na policję, a dyżurny szybko połączył fakty i informację o kolizji w rejonie Wapienicy. Mężczyzna już wcześniej miał kłopoty z prawem i jak również nieoficjalnie wiadomo, czeka na niego odsiadka za wcześniejsze przestępstwa. To niewątpliwie mogło być powodem ucieczki. Kobieta by nie pogarszać sytuacji syna, nie zgłosiła kradzieży swojego pojazdu.

Ukradł matce samochód i roztrzaskał go o schody sklepu
fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.