bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 23 listopada 2018
  • wyświetleń: 3142

[FOTO] Poranny wypadek w Kozach. Dachował samochód dostawczy

Do zdarzenia doszło w piątek, 23 listopada około godziny 5:20 w Kozach przy ulicy Krakowskiej. Na prostym odcinku drogi samochód dostawczy z tzw. chłodnią, zjechał z drogi, wpadł do rowu i dachował. Ranny kierowca trafił do szpitala.

Kierowca nie dostosował prędkości do panujących warunków atmosferycznych i w gęstej mgle najechał na wysepkę rozdzielającą pasy ruchu. Samochód zjechał z drogi, uderzył w drzewo i przydrożny przepust wodny, po czym zakończył podróż na boku. Policjanci z bielskiej drogówki sporządzili dokumentację wypadku drogowego. W szpitalu okazało się, że 56-letni kierowca nie odniósł poważnych obrażeń ciała. Został ukarany mandatem karnym w kwocie 100 złotych.

Kierowcy podróżujący rano drogą krajową nr 52 musieli uzbroić się w cierpliwość. W czasie trwania akcji ratowniczej droga była zablokowana. Następnie wprowadzono ruch wahadłowy.

Poranny wypadek w Kozach
fot. czytelnik

Reklama

Praca: Bielsko, Czechowice, Pszczyna, Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.