bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 9 grudnia 2018
  • wyświetleń: 10420

[FOTO] Totalna demolka na skrzyżowaniu w Kozach!

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 9 grudnia około godziny 20:00 w Kozach przy ulicy Nadbrzeżnej. Na skrzyżowaniu z ulicą Młyńską i Dworcową zderzyły się trzy samochody osobowe. W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Zawiniła kierująca Land Roverem, która jadąc ulicą Dworcową nie zastosowała się do znaku STOP. Wjechała na skrzyżowanie z pełną prędkością i zderzyła się z prawidłowo jadącym Peugeotem (ten pojazd poruszał się ulicą Nadbrzeżną w stronę ulicy Krakowskiej - przyp. red.). Siła uderzenia była tak duża, że Land Rover koziołkował i wpadł na Forda Focusa, który stał zaparkowany przed skrzyżowaniem (kierowca oczekiwał na końcu ulicy Młyńskiej na możliwość włączenia się do ruchu - przyp. red.).

Kobieta podróżująca Land Roverem podróżowała wraz psem. Niestety zwierzak nie przeżył zdarzenia. Pozostałym uczestnikom została udzielona niezbędna pomoc medyczna. Wstępnie wiadomo, że nikt nie odniósł poważnych obrażeń ciała.

Na miejscu trwają czynności pod kątem wypadku drogowego. Funkcjonariusze ustalają dokładne okoliczności zdarzenia, sporządzają dokumentację i wykonują niezbędne pomiary. Skrzyżowanie jest częściowo zablokowane. Ruchem kierują druhowie OSP Kozy. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 23:00.

Totalna demolka na skrzyżowaniu w Kozach · fot. Bielskie Drogi

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.