bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 15 grudnia 2018
  • wyświetleń: 1884

[FOTO] Kraksa na DK-1. Kierowca Mini nie wyhamował przed korkiem

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło w czwartek na krajowej jedynce około godziny 15:00. Na wysokości wiaduktu kolejowego przy skrzyżowaniu z ulicą Zieloną, zderzyły się dwa samochody osobowe. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Zawinił kierowca Mini, który jadąc w stronę Katowic nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych. Mężczyzna nie zdołał w porę zauważyć korka, który utworzył się przed skrzyżowaniem z ulicą Legionów. Rozpoczął awaryjne hamowanie i wiedząc, że nie zdoła się zatrzymać, postanowił wjechać do rowu. Niestety wcześniej zahaczył o ostatni pojazd w korku, którym był biały Peugeot.

Na szczęście nikomu nic groźnego się nie stało. W czasie czynności służb ratunkowych ruch odbywał się lewym pasem ruchu. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami, które trwały ponad godzinę.

Kraksa na DK-1 · fot. ASO Autolux

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.