bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Najpopularniejsze

  • 11 października 2022
  • wyświetleń: 71866

[FOTO] Kierowca zginął na miejscu. Dokonał podpalenia samochodów?

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło tuż przed północą w poniedziałek, 10 października przy ulicy Partyzantów w Bielsku-Białej. Osobowe audi, jadąc od strony Szczyrku, wbiło się w budynek Powiatowego Urzędu Pracy. Kierowca samochodu, 39-latek, zginął na miejscu.

Interwencja służb ratunkowych przy ulicy Partyzantów w Bielsku-Białej - 10.10.2022 · fot. Nadesłane przez czytelników


Na miejsce zdarzenia wezwano wszystkie służby ratunkowe. Jak przekazano naszemu portalowi w stanowisku kierowania KM PSP w Bielsku-Białej, siła uderzenia była tak duża, że kierujący audi zginął na miejscu. Przyczyny wypadku ustalają policjanci pod nadzorem prokuratora. Mężczyzna jechał sam. Z relacji kobiety mieszkającej nieopodal, do której dotarł nasz portal wynika, że nie było słychać hamowania.

Jak przekazała naszemu portalowi Prokuratura Okręgowa w Bielsku-Białej, kierującym był mieszkaniec Bielska-Białej. Na chwilę obecną śledczy sprawdzają wszystkie wersje, łącznie z targnięciem się na własne życie. Prokurator zarządził sekcję zwłok, a samochód zabezpieczono do badań.

Interwencja służb ratunkowych przy ulicy Partyzantów w Bielsku-Białej - 10.10.2022
Interwencja służb ratunkowych przy ulicy Partyzantów w Bielsku-Białej - 10.10.2022 · fot. Nadesłane przez czytelników


Według nieoficjalnych informacji, do których dotarł portal Bielskie Drogi wynika, że mężczyzna, który zginął w wypadku, może mieć związek z pożarem samochodów, do którego doszło na parkingu przy skrzyżowaniu ulic Lwowskiej i Krakowskiej. Zgłoszenie o pożarze dotarło do straży pożarnej o godzinie 23.49, a trzy minuty później do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku przy ul. Partyzantów.

Pożar samochodów przy ulicach Lwowskiej i Krakowskiej w Bielsku-Białej - 10.10.2022
Pożar samochodów przy ulicach Lwowskiej i Krakowskiej w Bielsku-Białej - 10.10.2022 · fot. Nadesłane przez czytelników


Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej potwierdza, że przyczyną pożaru samochodów prawdopodobnie było podpalenie. Spłonęły dwa samochody marki audi. - Paliły się komory silników oraz wnętrza pojazdów. Działania strażaków polegały na podaniu dwóch prądu wody na palące się pojazdy, równocześnie sprawdzono czy w środku nie ma osób poszkodowanych. Po ugaszeniu i schłodzeniu samochodów, zakręcono butle z gazem w jednym z pojazdów. Dokonano również sprawdzenia kamerą termowizyjną obu pojazdów - nie stwierdzono zagrożenia - podaje bielska KM PSP.

mp, sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.