bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Ogłoszenia

  • 20 grudnia 2019
  • wyświetleń: 3908

[OGŁOSZENIE] Poszukiwani świadkowie kolizji na S-52 w Bielsku-Białej

W dniu wczorajszym (19.12.2019) na S-52 w Jasienicy doszło do kolizji drogowej. Pisaliśmy o tym w artykule:[FOTO, WIDEO] Zgubiony ładunek przyczyną kraksy na S-52 w Jasienicy. W korku, który utworzył się w związku z tym zdarzeniem doszło do kolizji pomiędzy Fordem Transitem i Mazdą koloru niebieskiego. Kierujący tym drugim pojazdem uciekł z miejsca zdarzenia.

Jak informuje poszkodowany kierowca Forda Transita: "Zatrzymaliśmy się na lewym pasie i po szybkich oględzinach kierowca tej Mazdy postanowił, że jeżeli nikomu nic się nie stało, to udamy się na parking obok tamtejszego centrum handlowego w celu spisania oświadczenia. Jechał ciągleza nami i gdy zjechali na stacje Auchan, to on oddalił się w kierunku tamtejszych parkingów lub powrócił na drogę S52 . Sprawca miał dość poważnie uszkodzony przód samochodu. Jeżeli ktoś by miał jakieś nagranie z kamerki bardzo prosimy o kontakt za pośrednictwemredakcji Bielskich Dróg. Sprawa oczywiście została zgłoszona na policję, lecz wierzymy w moc strony Bielskie Drogi i w to, że dzięki Wam uda się tego sprawcę odnaleźć."

Tak więc drodzy czytelnicy, szukamy Mazdy koloru niebieskiego ze znacznymi uszkodzeniami przodu pojazdu.

Poszukiwani świadkowie kolizji na S-52 w Bielsku-Białej · fot. nadesłane przez czytelnika: Michał

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.