bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Ogłoszenia

  • 28 stycznia 2020
  • wyświetleń: 2433

[OGŁOSZENIE] Poszukiwani świadkowie kolizji na al. Andersa w Bielsku-Białej

We wtorek, 28 stycznia około godziny 8:45 na al. Andersa w Bielsku-Białej miała miejsce kolizja drogowa.

Z relacji kierującej BMW wynika, że poruszała się ona lewym pasem ruchu w stronę tuneli. Na wysokości skrzyżowania z ulicą Kustronia, kierowca samochodu dostawczego jadący prawym pasem miał gwałtownie zahamować i zmienić pas z prawego na lewy. Miało to związek z wymuszeniem pierwszeństwa przez inny pojazd, który wyjechał z ulicy Kustronia. Kierująca BMW nie zdążyła wyhamować i najechała na tył auta dostawczego. Pojazd, który wymusił pierwszeństwo na dostawczaku odjechał.

Kierowca auta dostawczego przyznał, że nie spojrzał w lusterko i przeprosił. Uczestnicy mieli spisać oświadczenie, ale kierowca auta dostawczego miał zmienić swoje zeznania po rozmowie z kolegą. Stwierdził, że nie zmieniał pasa ruchu i cały czas jechał lewym pasem. Na miejsce została wezwana policja. Sprawa nie została rozwiązana z racji dwóch sprzecznych wersji.

Sprawdzono miejski monitoring, oraz kamery z okolicznych firm. Niestety moment kolizji nie został utrwalony na żadnym z nagrań. Kierująca BMW zwraca się do czytelników z prośbą o pomoc. Poszukiwani są świadkowie zdarzenia lub osoby, które około godziny 8:45 przejeżdżały al. Andersa w pobliżu skrzyżowania z ulicą Kustronia. Kontakt za pośrednictwem redakcji serwisu Bielskie Drogi pod nr 518-176-078.

Poszukiwani świadkowie kolizji na al


Poszukiwani świadkowie kolizji na al

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.