bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Ogłoszenia

  • 23 maja 2020
  • wyświetleń: 3894

[OGŁOSZENIE] Kradzież maskownic halogenów w Audi Q5

W nocy z 21 na 22 maja przy ul. Komandorskiej w Bielsku-Białej (dzielnica Stare Bielsko), doszło do kradzieży maskownic halogenów z samochodu Audi Q5 zaparkowanego na terenie prywatnej posesji.

Reklama

Jak udało nam się ustalić - to nie jedyny taki przypadek w ostatnich daniach. Osoby, które spotkały się z nietypowymi ofertami zakupu tego typu asortymentu, proszone są kontakt z najbliższą jednostką policji lub bezpośrednio z właścicielem pojazdu okradzionego przy ul. Komandorskiej (tel.503062853). Wartość skradzionych maskownic to koszt ok. 1000zł.

Pamiętaj, że kupując towar od złodzieja, popełniasz przestępstwo zagrożone karą więzienia do pięciu lat i dajesz złodziejowi zarobić, wspierając jego nielegalny "biznes". Nigdy nie wiesz kiedy przyjdzie taki moment, że to właśnie Ty zostaniesz okradziony!


  • Art. 291. § 1. Kto rzecz uzyskaną za pomocą czynu zabronionego nabywa lub pomaga do jej zbycia albo tę rzecz przyjmuje lub pomaga do jej ukrycia, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
  • § 2. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.


Kradzież maskownic halogenów w Audi Q5
fot. Irek

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.