bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Ogłoszenia

  • 7 czerwca 2020
  • wyświetleń: 496

[OGŁOSZENIE] Poszukiwani świadkowie kolizji na skrzyżowaniu Żywieckiej z Tuwima

Treść wiadomości (pisowania oryginalna, bez formatowania):

"Witam. Poszukujemy świadków zdarzenia drogowego w Bielsku-Białej na skrzyżowaniu ulic Żywieckiej z Tuwina (koło elektrociepłowni) w piątek 5 czerwca br. o godz.15.15.Kobieta wyjeżdżająca białą Toyotą Yaris z czarnym dachem z podporządkowanej ulicy Tuwima wymusiła pierwszeństwo na Fiacie Ducato,który w celu uniknięcia zderzenia odbił na lewy pas co skutkowało zderzeniem z czerwonym Seatem.Pani z Toyoty uciekła unikając odpowiedzialności!Bardzo proszę o kontakt osób które widziały to zdarzenie lub mają nagranie!505661377

Zdjęcia ma policja i obiecali poszukać kobiety na monitoringu i dać znać na drugi dzień jednak odzewu brak. Pani z Toyoty wysiadła i widząc szkody u kierowców wsiadła w samochód i uciekła.Kierowcy nie zdążyli spisać Pani numerów rejestracyjnych.Nikt nie dostał mandatu gdyż według policji ewidentnie była wina pani z Toyoty.

Bardzo prosimy o pomoc gdyż ktoś za szkody Seata musi zapłacić ;(PozdrawiamBarbara (nazwisko do wiadomości redakcji)"

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.