bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Ogłoszenia

  • 23 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 5496

[OGŁOSZENIE] Poszukiwani świadkowie kolizji na ul. Piłsudskiego w Czechowicach-Dziedzicach

W dniu 21.04.2021 (środa) przy ulicy Piłsudskiego 18 w Czechowicach-Dziedzicach samochód ciężarowy z przyczepą oraz wózkiem paletowym, uszkodził zaparkowane auto i odjechał z miejsca zdarzenia.

Data i godzina na nagraniu prawidłowe (była godzina 21:08). Pojazd odjechał w stronę Kauflandu i zakładu TRW (obecnieZF Steering Systems Poland Sp. z o.o.). Istnieje prawdopodobieństwo, że kierowca udawał się do jednego z licznych zakładów produkcyjnych na terenie miasta. Być może ktoś przejeżdżał w okolicy i jego kamera samochodowa zarejestrowała tablice sprawcy. Nagranie z monitoringu jest zbyt słabej jakości żeby udało się z niego cokolwiek "wyciągnąć".

Kontakt pod numerem telefonu: +48691138539.

Autor filmów: nadesłane przez czytelnika

Poszukiwani świadkowie kolizji na ul


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.