bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Ogłoszenia

  • 1 czerwca 2021
  • wyświetleń: 4156

[OGŁOSZENIE] Poszukiwany sprawca kolizji w Czechowicach-Dziedzicach

W dniu 28.05.2021 około godziny 17:40 na skrzyżowaniu ulic Mazańcowicka x Ligocka (ostry zakręt) w Czechowicach-Dziedzicach, białe auto dostawcze marki Ford Transit Pickup, jadące od strony Starej Gminy w kierunku przychodni weterynaryjnej wymusiło pierwszeństwo, uszkadzając samochód marki Ford Fiesta (szary).Autor filmu: nadesłane przez czytelnika

Auto dostawcze uciekło z miejsca kolizji, sprawa zgłoszona na policję. Bardzo proszę o podanie dalej, może ktoś z Was dysponuje jakimś nagraniem z tamtego zdarzenia w okolicach godziny 17:40.

Kontakt: 788 236 769

Poszukiwany sprawca kolizji w Czechowicach-Dziedzicach · fot. nadesłane przez czytelnika


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.