bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Ogłoszenia

  • 27 listopada 2021
  • wyświetleń: 7210

[OGŁOSZENIE] Poszukiwani świadkowie kolizji. Sprawca bezczelnie umywa ręce!

We wtorek, 23 listopada około godziny 18.40 na ul. Zwierzynieckiej w Bielsku-Białej w Bielsku-Białej doszło do kolizji dwóch pojazdów: Volkswagen Passat i Alfa Romeo GT. Kierowca Volkswagena, sprawca wyjeżdżający z drogi podporządkowanej uciekł.

Poszkodowanemu kierowcy Alfy Romeo udało się namierzyć pojazd, który został pozostawiony pod bramą u mechanika przy pobliskiej ul. Dworcowej. Kierowca także jest zanany. To bielski przedsiębiorca zajmujący się handlem samochodami. Prowadzi m.in. komis samochodowy i śmieje się poszkodowanemu w twarz. Volkswagen Passat jest na włoskich numerach rejestracyjnych, które jak nam się udało ustalić pochodzą z innego pojazdu. Numer VIN widniejący na przedniej szybie jest zasłonięty kartką. Brak polisy OC (także we włoskim systemie).Poszukiwani są świadkowie tej kolizji. Kontakt: +48512765356.

Poszukiwani świadkowie kolizji · fot. nadesłane przez czytelnika

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.