bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Ogłoszenia

  • 4 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 5635

[FOTO] W pożarze stracili dach nad głową. Trwa zbiórka

W niedzielę, 27 marca w Jasienicy doszło do tragicznego pożaru domu, w którym zginęła jedna osoba. Pozostałe 6 osób, które zamieszkiwały budynek, zdołały się ewakuować. Jednak nie mogą one powrócić do swojego dawnego miejsca zamieszkania. Na portalu pomagam.pl trwa zbiórka na rzecz rodziny poszkodowanej w pożarze.

Tragiczny pożar domu w Jasienicy. Zginęła jedna osoba
W pożarze stracili dach nad głową. Trwa zbiórka


Przypomnijmy, do pożaru doszło w niedzielę, 27 marca rano. W wyniku zdarzenia jedna osoba zginęła, pozostali domownicy - 6 osób - zdołali się ewakuować. Więcej o pożarze można przeczytać tutaj.

Na portalu pomagam.pl trwa zbiórka na rzecz rodziny poszkodowanej w pożarze. - Straciliśmy dach nad głową, w domu nie nadaje się do dalszego użytkowania, zakazano nam pozostania w nim. W pożarze zginął członek naszej rodziny i ukochany pies, nam samym cudem udało się ujść z życiem, gdyż brat zeskoczył z balkonu i podstawił nam drabinę. W przeciwnym razie nie chcę myśleć co by się stało - opisuje na stronie zrzutki Izabela Szimke, jeden z członków rodziny.

W pożarze stracili dach nad głową. Trwa zbiórka · fot. Izabela Szimke / pomagam.pl


- Ból jest ogromny i z każdą kolejną godziną staje się coraz bardziej dołujący. Staramy się nigdy nie prosić o pomoc, ale w takiej sytuacji muszę, ponieważ koszty odbudowy przewyższają wielokrotnie nasze możliwości. Każda złotówka się dla nas liczy i zapewniam, że zostanie dobrze wykorzystana, w całości zostanie przeznaczona na odbudowę domu. W imieniu całej mojej rodziny z góry dziękuję za każdą pomoc - dodaje Szimke.

Cel zbiórki to zebranie 100 tysięcy złotych. Zbiórka dostępna jest tutaj.

mp / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.