bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Ogłoszenia

  • 18 maja 2017
  • wyświetleń: 1078

Poszukiwani świadkowie kolizji na DK-1

18.05.2017 między godz 7:35, a 7:45 na skrzyżowaniu DK-1 z Lipowska/Kręta w Czechowicach-Dziedzicach, czarny samochód terenowy wjechał w tył Volkswagena Golfa. Poniżej relacja kierującego:

Jechałem od strony Mazańcowic ul. Lipowska, na skrzyżowaniu z drogą NR 1 prowadzącą na Katowice przejechałem prosto ( czyli dalej poruszałem się Lipowską ) i za zaraz za skrzyżowaniem z ul. Krętą wyjechał czarny terenowy samochód . Zrobiłem manewr żeby uniknąć kolizji lecz uderzył w tył mojego auta ( Golf IV ). Zatrzymałem się lecz kierujący czarnym autem oddalił się drogą NR 1 w strone Katowic ( tyle widziałem w tylnim lusterku ). Nad skrzyżowaniem jest kamera która jest skierowana na tą część drogi na której miała miejsce ta kolizja. (info od redkacji - kamera nie rejestruje obrazu, a służy jedynie do mieżenia natężenia ruchu i sterowania sygnalizacją świetlną)

Ewentualnych świadków lub osoby mogące pomóc w w/w sprawie prosimy o kontakt z kierowcą Golfa pod nr. 883-893-646

Poszukiwani świadkowie kolizji na DK-1
fot. Daniel - kierowca Volkswagena

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.