bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Ogłoszenia

  • 28 grudnia 2023
  • wyświetleń: 4239

[OGŁOSZENIE] Zuchwała kradzież narzędzi do naprawy samochodów. Wysoka nagroda dla znalazcy

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia doszło do kradzieży sprzętu do naprawy samochodów i lakiernictwa w hali przy ulicy Wierzbowej w Czechowicach-Dziedzicach, która przygotowywana była pod warsztat. Ich właściciel straty oszacował na 50 000 złotych.

Skradziony sprzęt · fot. Nadesłane przez czytelnika


Jak przekazał naszemu portalowi st. sierż. Sławomir Kocur, oficer prasowy KMP w Bielsku-Białej, złodzieje dostali się do wnętrza warsztatu po wybiciu szyby. Postępowanie w sprawie kradzieży prowadzi Komisariat Policji w Czechowicach-Dziedzicach.

Wiadomość z prośbą o umieszczenie informacji o kradzieży otrzymaliśmy od jednego z naszych czytelników.

Skradzionych zostało kilkanaście zestawów narzędziowych marki Sata, klucz pneumatyczny Grosley, klucze Jonnesway, piła spalinowa Makita, pistolet Gluegun, wiertarki Metabo, szafka na żarówki Magnetti Marelli z żarówkami, podnośnik Vander vpha701, żółta spawarka Magnum, kartony z papierami ściernymi (krążki różnych gradacji), polerka Krauss p7, skrzynka z lutownicą i kablami, klucze z grzechotką Falon Tech ft66022, promiennik Ntools fds1000, szlifierka Mirka deros 650, odkurzacz Mirka de1025l.

Ponadto łupem złodzieja padły różne zestawy śrubokrętów marki Sata kolorów zielonego, zielono-czarnego, zestawy nakrętek, podkładek, segerów, nitonakrętek firm Falcon i Hard Head, a także narzędzia do wymiany szyb samochodowych, różnego rodzaju ściągacze i elektronarzędzia.

Za jakiekolwiek informacje, które zostaną przekazane na numer telefonu 791987599, a także Komisariatowi Policji w Czechowicach-Dziedzicach, przewidziana jest wysoka nagroda pieniężna.

mp / bielskiedrogi.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.