bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Ogłoszenia

  • 12 sierpnia 2018
  • 14 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 4100

[OGŁOSZENIE] Poszukiwany sprawca zdarzenia na S-52

Do dwóch odrębnych zdarzeń drogowych doszło w sobotę (11.08) około godziny 10:00 na drodze S-52 w Bielsku-Białej na pasie w kierunku Cieszyna tuż przed zjazdem na CH Auchan. W jednym z nich sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia.

Reklama

Kierująca samochodem marki Seat podróżowała do CH Auchan, na jezdni panowały trudne warunki do jazdy. W pewnym momencie nieznany sprawca jadący samochodem marki Peugeot 206 w kolorze srebrnym, zajechał drogę kierującej Seatem, jednocześnie zmuszając ją do gwałtownego hamowania, co w efekcie doprowadziło do zdarzenia drogowego. Pojazd sprawcy nie został w żaden sposób uszkodzony.

Właścicielka rozbitego pojazdu prosi ewentualnych świadków zdarzenia bądź osoby które w podanym czasie poruszały się drogą S-52 w kier.Cieszyna a ich kamery mogły zarejestrować pojazd sprawcy o kontakt pod nr.504-268-826

Poszukiwany sprawca zdarzenia na S-52
fot. Bielskie Drogi


Poszukiwany sprawca zdarzenia na S-52
fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.