bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 11 stycznia 2019
  • wyświetleń: 16103

[WIDEO] Smutne oblicze zimy :/

Zarejestrowana sytuacja miała miejsce w Bielsku-Białej przy ul. Legionów. Stan chodników w zdecydowanej większości miasta pozostawia wiele do życzenia. Młodzi, nowocześni i sprawni ludzie potrafią sobie poradzić w trudnych sytuacjach. Nieodśnieżony chodnik i jezdnia to dla nas najwyżej pomoczone nogawki lub dłuższa niż zwykle podróż samochodem. Niestety dla niektórych 7cm zmoczonego śniegu zalegającego na chodniku to dramat, który w pojedynkę jest nie do przejścia. Smutne...Autor filmu: Piotr

Zapraszamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dzialeWIDEO.Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanałuYouTubeBielskie Drogi.Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu pod adresembielskiedrogi@gmail.comlub przez prywatną wiadomość naFacebooku.

Smutne oblicze zimy :/


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.