bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 27 grudnia 2019
  • wyświetleń: 35524

[WIDEO] Chwila roztargnienia może kosztować zdrowie lub życie

Zazwyczaj publikujemy nagrania czytelników, które wysyłacie ku przestrodze. Tym razem krótka migawka z kamery zamontowanej na pokładzie naszego redakcyjnego Nissana Qashqaia. Podobno najlepiej uczy się na własnych błędach, ale zachęcamy by wyciągać wnioski z już dostępnych materiałów.Autor filmu: Bielskie Drogi

Zarejestrowana sytuacja miała miejsce kilka dni temu na skrzyżowaniu DK-1 z Ligocką w Czechowicach-Dziedzicach. Kierowca Nissana X-Trail zasugerował się ruszającym przed nim pojazdem i najprawdopodobniej nie spojrzał na sygnalizator. Ten dopuszczał możliwość warunkowego skrętu w prawo (w stronę Bielska-Białej). Mężczyzna bezproblemowo przejechał pierwszą połowę skrzyżowania, ale już po drugiej stronie jezdni, tej prowadzącej w stronę Pszczyny, mogło dojść do poważnego wypadku. Tylko refleks kierowcy samochodu dostawczego spowodował, że nie doszło do zderzenia.

Zmęczenie, stres i codzienne problemy, z którymi boryka się każdy z nas mogą spowodować, że nawet dobry kierowca popełni błąd. Czasem właśnie jeden drobny błąd może pociągnąć za sobą lawinę nieszczęść. Taka sytuacja w tym miejscu to nie jest nowość. Kilka miesięcy temu publikowaliśmy podobne nagranie: [WIDEO] Pomyłka na światłach zakończona kolizją.

Chwila roztargnienia może kosztować zdrowie lub życie


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.