bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 11 maja 2020
  • wyświetleń: 3775

[FOTO, WIDEO] Kolizja na ulicy Krzemionki w Bielsku-Białej

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 11 maja około godziny 9:35 w Bielsku-Białej na ulicy Krzemionki. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: Opel Astra i Renault Espace. Na miejscu interweniowali wezwani przez uczestników policjanci z bielskiej drogówki i dwa zastępy straży pożarnej zadysponowane profilaktycznie przez operatora Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Katowicach.Autor filmu: kierowca Renault Espace

Do kolizji doprowadził kierowca Opla Astry, który wyjeżdżał z terenu prywatnej posesji (centrum ogrodnicze) i nie zauważył jadącego główną drogą Renault Espace. Kierowca francuskiego samochodu próbował uniknąć kolizji, jednak to się nie udało. Jego pojazd zsunął się do rowu.

Utrudnienia w ruchu trwały godzinę. Sprawca został ukarany mandatem.

[FOTO, WIDEO] Kolizja na ulicy Krzemionki w Bielsku-Białej


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.