bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 28 czerwca 2020
  • wyświetleń: 10010

[FOTO, WIDEO] Wypadek na Piastowskiej. Dwie osoby ranne!

Do zdarzenia doszło w sobotę, 27 czerwca około godziny 22:30 na skrzyżowaniu ulicy Piastowskiej z ulicami Jana III Sobieskiego i Emilii Plater w Bielsku-Białej. W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami.Autor filmu: nadesłany przez czytelnika / Paweł

Zawinił kierujący Audi A4, który nie zastosował się do znaku STOP i wjechał na skrzyżowanie, nie ustępując pierwszeństwa kierującemu Fordem Focusem. W skutek zderzenia Ford przewrócił się na bok. Do szpitala przewieziono dwie osoby. Jedna z nich doznała m. in. złamania ręki.

Zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek drogowy. Policjanci sporządzili dokładną dokumentację. Trwają dalsze czynności w tej sprawie. Na czas prowadzonych działań ruch na ulicy Piastowskiej był wstrzymany, lub odbywał się wahadłowo. Utrudnienia trwały do późnych godzin nocnych.

Moment wypadku został zarejestrowany przez kamerę samochodową świadka. Dziękujemy za nagranie.

[FOTO, WIDEO] Wypadek na Piastowskiej · fot. nadesłane przez czytelnika / Kacper


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.