bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 1 lipca 2020
  • wyświetleń: 2142

[WIDEO] "A po rondzie jeżdżę tak"

W ubiegłym tygodniu w centrum Pszczyny doszło do niebezpiecznej sytuacji. Kierowca Fiata Seicento wjechał pod prąd na Rondo Miast Partnerskich!Autor filmu: Kuba + nagrania z monitoringu pless.pl

Zdarzenie miało miejsce we wtorek, 23 czerwca tuż przed godziną 20.00. Na nagraniu widać jak kierowca Fiata Seicento jedzie ulicą Wojciecha Korfantego od strony szpitala, a następnie włącza się do ruchu na rondzie ... skręcając w lewo. Prowadzący osobówkę może mówić o dużym szczęściu, bowiem chwilę później na jego drodze stanął samochód ciężarowy. Uczestnikom udało się uniknąć zderzenia pojazdów, a kierujący Fiatem Seicento wycofał i zjechał w ulicę Bielską.

"A po rondzie jeżdżę tak"


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.