bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 9 grudnia 2020
  • wyświetleń: 619

[WIDEO] Noś odblaski! Świeć przykładem! #Chybie #Strumień

Kolejna, dziesiąta już tej jesieni edycja akcji "Noś odblaski! Świeć przykładem!" za nami. Tym razem odwiedziliśmy Śląsk Cieszyński, a konkretnie Chybie i Strumień.Autor filmu: Bielskie Drogi

Serdecznie dziękujemy wszystkim mieszkańcom za przybycie. "Wystrzelaliśmy się" z wszystkich odblasków, a było na dziś tego trochę przygotowane.

W dużej mierze to zasługa niezawodnych ekip OSP Mnich i OSP Strumień.

Jak było? Zobaczcie sami! Dla cierpliwych mały https://www.facebook.com/hashtag/backstage?__eep__=6&__cft__[0]=AZWYlKDS1w_xumE9RLt_48BpyLBsmqP8ds3dnExOtEsEaSgetPoftl14Hbcunq2vbxXIgbuq4crIT9R1Zddkng9YEaMEFt-SiyiQkhr470388jOPhkNFPi7UR3x9YlP0zGni2Ki4kuoqvt-_lIcaXnWIcY9OPE78PFNDtnilDFRZ2Rk1YYSXSGZkvWxPDXIkbgwqQZZOtIyXWVxQH-Ur1x3T&__tn__=*NK-R]#backstage[/url]

Odcinek powstał m.in. dzięki:

Gabinet Podologiczny Happy Feet Agnieszka Wiluk.[/url]Strumień, ul. Ks. Londzina 44 (budynek OLMED).

Noś odblaski


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale [url=https://bielskiedrogi.pl/wideo]WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.