bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 12 stycznia 2021
  • wyświetleń: 15238

[WIDEO] Nocne spotkanie z albinosem

Starsi czytelnicy portalu Bielskie Drogi na pewno pamiętają jelonka albinosa, który zamieszkiwał okolice Komorowic i często spacerował wzdłuż ulicy Warszawskiej. Dwa lata temu zwierzak zniknął i według niektórych relacji przeniósł się w okolice Chybia.Autor filmu: Krzysiek

Biały stwór, który nie został precyzyjnie rozpoznany jeśli chodzi o gatunek, spędzał sen z powiek policjantom, którzy wielokrotnie musieli przepędzać zwierzaka z pobocza ruchliwej dwupasmówki. W poniedziałek wieczorem udało się nagrać równie rzadkie zwierzę, jednak to prawdopobnie nie ten sam okaz, który znamy z Bielska-Białej. A może to ten sam? Jakie jest Wasze zdanie?

Nocne spotkanie z albinosem


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.