bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 12 lutego 2021
  • wyświetleń: 41892

[WIDEO] Czołowe zderzenie w Kobiernicach

Do zdarzenia doszło w czwartek, 11 lutego około godziny 16.40 na ulicy Bielskiej w Kobiernicach (droga krajowa nr 52). W okolicy wodociągów czołowo zderzyły się dwa pojazdy: Opel Astra i Fiat Ducato. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy musieli liczyć się z dużymi utrudnieniami.Autor filmu: nadesłany przez czytelnika / Łukasz

Na naszą skrzynkę trafił film z kamery samochodowej świadka zdarzenia. Każdy kto obejrzy ten dokładnie zobaczy co się wydarzyło. Jak przekazał nam asp. szt. Roman Szybiak z KMP w Bielsku-Białej, kierujący samochodem dostawczym nie odniósł żadnych poważnych obrażeń. Podobnie jak 58-letni kierowca samochodu osobowego. Obaj panowie byli trzeźwi i posiadali uprawnienia do kierowania pojazdami.

Oplem podróżowały łącznie cztery osoby. Dwóch pasażerów przewieziono do szpitala. Policjanci z bielskiej drogówki musieli sporządzić obszerną dokumentację wypadku drogowego. Uszkodzonych pojazdów nie można było usunąć z jezdni do czasu zakończenia tych czynności. Droga krajowa nr 52 była zablokowana blisko dwie godziny. Ruch został wznowiony przed godziną 19.00.

Późnym wieczorem zakończyły się badania szpitalne dwóch pasażerów Opla. Obrażenia okazały się niegroźne. Finalnie sprawa zakończyła się mandatem (kolizja).

Czołowe zderzenie w Kobiernicach · fot. nadesłane przez czytelnika / Grzesiek


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.