bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 8 marca 2021
  • wyświetleń: 7063

[WIDEO] Kabaret Młodych Panów w przebraniu policjantów czyli nietypowa akcja na Dzień Kobiet 2021

Policjanci wraz z Kabaretem Młodych Panów z okazji Dnia Kobiet zorganizowali 8 marca wyjątkową akcję pn. "Młodzi Panowie Policjanci".Autor filmu: Bielskie Drogi

Wydarzenie na ul. Kierowej w Bielsku-Białej w rejonie supermarketu (Tesco) było poświęcone bezpieczeństwu pieszych. Przechodnie, którzy w tym rejonie przechodzili poza wyznaczonym do tego miejscem, mieli do czynienia z nietypowym patrolem, który zamiast mandatów wręczał paniom kwiatki. W rolę mundurowych wcielili się panowie z "Kabaratu Młodych Panów".

Inicjatorami akcji były Wydziały Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach i Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

Kabaret Młodych Panów w przebraniu policjantów czyli nietypowa akcja na Dzień Kobiet 2021
fot. Bielskie Drogi


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.