bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 22 marca 2021
  • 24 marca 2021
  • wyświetleń: 28259

[FOTO, WIDEO] Czołowe zderzenie VW z autobusem ZMK Żywiec

Do zdarzenia doszło w piątek, 19 marca po godzinie 12.00 na skrzyżowaniu Krakowskiej z Suską w Żywcu. Czołowo zderzyły się tam dwa pojazdy: dostawczy VW Transporter i autobus Solaris należący do żywieckiego MZK. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe.Przebieg zdarzenia doskonale widać na nagraniu, które od kilku dni można zobaczyć w sieci. W kraksie ucierpiały trzy osoby. To obaj kierowcy i 70-letnia pasażerka autobusu, która do szpitala trafiła śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Podniebna karetka została wezwana w związku z brakiem wolnych naziemnych zespołów ratownictwa medycznego.

Zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek drogowy. Trwają dalsze czynności.

[FOTO, WIDEO] Czołowe zderzenie VW z autobusem ZMK Żywiec · fot. nadesłane przez czytelnika


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.