bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 25 marca 2021
  • 29 marca 2021
  • wyświetleń: 2081

[FOTO] Wypadek w Kętach. Fiat Punto roztrzaskany o drzewo!

W dniu 25 marca 2021 o godzinie 9.40 służby ratunkowe interweniowały w związku z wypadkiem drogowym, do którego doszło w Kętach na ulicy Kościuszki.Autor filmu: Buba

Jak wstępnie ustalili policjanci 71–letni mieszkaniec Kęt, kierując samochodem marki Fiat Punto stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Kierowca w wyniku zdarzenia doznał poważnych obrażeń ciała. Mężczyzna w stanie ciężkim został przetransportowany do jednego z krakowskich szpitali helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Utrudnienia w ruchu trwały do godziny 12.30.

Wypadek w Kętach · fot. Buba


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.