bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 6 lipca 2021
  • wyświetleń: 16591

[WIDEO] Atak na rowerzystów za jazdę po chodniku

Zarejestrowana sytuacja miała miejsce w minioną sobotę, 3 lipca na ul. Żywieckiej w Bielsku-Białej. Dwóch rowerzystów w trosce o swoje bezpieczeństwoporuszało się chodnikiem wzdłuż ruchliwej ulicy Żywieckiej. Zostali zaatakowani przez pieszego, który najwidoczniej koniecznie chciał mieć chodnik w całości dla siebie.Autor filmu: Kacper

Przepisy jedno, a zdrowy rozsądek drugie - wielu rowerzystów boi się poruszać drogą i świadomie łamie przepisy jadąc po chodniku. Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej przy rozbudowie wspomnianej ulicy Żywieckiej nie uwzględnił potrzeb rowerzystów w mieście aspirującym do miana "rowerowej stolicy Polski". Miłośnicy dwóch kółek narzekają również na rozbudowaną ulicę Krakowską. Tam także nie ma ścieżki rowerowej, a natężenie ruchu jest bardzo duże.

Atak na rowerzystów za jazdę po chodniku


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.