bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 7 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 5422

[WIDEO] Głupie zabawy młodocianych rowerzystów

Zarejestrowana sytuacja miała miejsce w Mazańcowicach na ul. Ligockiej.Autor filmu: Piotr

Dwóch niepełnoletnich rowerzystów poruszało się chodnikiem wzdłuż drogi. W pewnym momencie jeden z nich kopnął drugiego, co spowodowało chwilową utratę równowagi. Trącony nastolatek zjechał na drogę. Szczęśliwie nic się nie stało. Mijając dzieci warto zachować szczególną ostrożność - ich pomysły potrafią mocno zaskoczyć!

Wydawać się może, że to nic wielkiego. Przypomnijmy, że podobna sytuacja miała miejsce w kwietniu 2018 roku na ul. Legionów w Czechowicach-Dziedzicach. Wtedy jedna nastolatka popchnęła drugą wprost pod koła miejskiego autobusu. O sprawie było głośno nie tylko w lokalnych, ale także ogólnopolskich mediach.

Głupie zabawy młodocianych rowerzystów


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.